Modlitwa w intencji trwającego Synodu Biskupów poświęconego młodzieży

Modlitwa w intencji trwającego Synodu Biskupów poświęconego młodzieży

      3 października rozpoczął się w Rzymie Synod Biskupów poświęcony sprawom młodzieży. W Polsce organizowane są liczne akcje modlitewne w intencji owocnych obrad oraz młodych na całym świecie. W dniach od 4 do 27 października trwa w parafiach naszej Diecezji  modlitwa w intencji młodzieży i Synodu. Jest to dzień adoracji Najświętszego Sakramentu połączony z modlitwą w intencji młodzieży.

      9 października 2018 r. w naszej Parafii modliliśmy się – jak zachęcał nas Ksiądz Biskup Radomski Henryk Tomasik – o głęboką wiarę dla naszej młodzieży oraz o to, aby młodzi ludzie dobrze odczytali swoje powołanie życiowe; powołanie do życia w rodzinie, powołanie do służby Bożej w kapłaństwie, w zakonie lub na misjach.

  Zapraszamy do fotorelacji